Hero image
Tournament

Teams

Update at 01-01-24


No teams found.

U19


  • 1. F.C. Landerneau (FR)
  • 2. JSA - CPA (FR)
  • 3. AL Saint Maurice l'Exil (FR)
  • 4. FC Retz (FR)
  • 5. C.A. Romainville (FR)
  • 6. SV Wanheim 1900 (DE)
  • 7. Altolario calcio (IT)
  • 8. USD Vidalengo (IT)
  • 9. Cortefranca-1 (IT)
  • 10. Cortefranca-2 (IT)
  • 11. US Pianenghese (IT)
  • 12. Zelo Buon Persico-1 (IT)
  • 13. Zelo Buon Persico-2 (IT)
  • 14. A.P. DUE STELLE ASD (IT)
  • 15. A.V.V.Swift (NL)
  • 16. FC Amsterdam (NL)
  • 17. Sportlust '46 (NL)
  • 18. Excelsior Maassluis (NL)
  • 19. S.V. Lycurgus (NL)
  • 20. Åsa IF (SE)

U17-B


  • 1. Allerød Fodbold Klub-1 (DK)
  • 2. Allerød Fodbold Klub-2 (DK)
  • 3. Darwen FC (EN)
  • 4. F.C. Landerneau -1 (FR)
  • 5. F.C. Landerneau -2 (FR)
  • 6. AL Saint Maurice l'Exil-1 (FR)
  • 7. AL Saint Maurice l'Exil-2 (FR)
  • 8. FC Retz (FR)
  • 9. FC Kleve (DE)
  • 10. SF Eintracht Freiburg (DE)
  • 11. VFR Merzhausen (DE)
  • 12. TSV Karlburg (DE)
  • 13. APD Vigna Pia (IT)
  • 14. Rivarolese (IT)
  • 15. Sangiacomo Chieri (IT)
  • 16. Virtus Calcio (IT)
  • 17. Cortefranca (IT)
  • 18. US Pianenghese (IT)
  • 19. Acd jesolo (IT)
  • 20. Cus Parma (IT)
  • 21. Nextgen (IT)
  • 22. USD Tegoleto-1 (IT)
  • 23. USD Tegoleto-2 (IT)
  • 24. DSS (NL)
  • 25. V.V. Spijkenisse (NL)
  • 26. TOV (NL)

U17-A


  • 1. NSG Steinfeld (AT)
  • 2. Allerød Fodbold Klub (DK)
  • 3. U.S. Biot (FR)
  • 4. JSA - CPA (FR)
  • 5. FC Retz (FR)
  • 6. FC Kleve (DE)
  • 7. SF Eintracht Freiburg (DE)
  • 8. Malahide UTD (IE)
  • 9. Football Cava Ronco (IT)
  • 10. Cortefranca (IT)
  • 11. US Pianenghese (IT)
  • 12. Dueville Calcio (IT)
  • 13. Cus Parma (IT)
  • 14. ASDC Cuprense 1933 (IT)
  • 15. Xerxesdzb (NL)
  • 16. VOC (NL)
  • 17. Sparta AV (NL)

U15-B


  • 1. Allerød Fodbold Klub (DK)
  • 2. Shotton Colts (EN)
  • 3. Mauguio Carnon-1 (FR)
  • 4. Mauguio Carnon-2 (FR)
  • 5. U.S. Millery-Vourles (FR)
  • 6. VFR Merzhausen (DE)
  • 7. ASD Verderio (IT)
  • 8. USD Tegoleto (IT)
  • 9. ASDC Cuprense 1933 (IT)

U15-A


  • 1. Allerød Fodbold Klub (DK)
  • 2. Séction Sportive Collège Jean 23 (FR)
  • 3. Entente Graveson (FR)
  • 4. JSA - CPA (FR)
  • 5. Stade Balarucois (FR)
  • 6. U.S. Millery-Vourles (FR)
  • 7. C.A. Romainville (FR)
  • 8. FC Kleve (DE)
  • 9. Sportfreunde Eintracht Freiburg (DE)
  • 10. Sangiacomo Chieri (IT)
  • 11. Cortefranca (IT)
  • 12. US Pianenghese (IT)
  • 13. Cus Parma (IT)
  • 14. AFC (NL)
  • 15. AFC (NL)

U14


  • 1. Salon Bel Air Foot (FR)
  • 2. U.S. Lapalud (FR)
  • 3. C.A. Romainville (FR)
  • 4. FC Kleve (DE)
  • 5. Broadford Rovers (IE)
  • 6. Donegal Underage League (IE)
  • 7. Football Cava Ronco (IT)
  • 8. APD Vigna Pia (IT)
  • 9. Sporting Rieti (IT)
  • 10. Sangiacomo Chieri (IT)
  • 11. Cortefranca (IT)
  • 12. US Pianenghese (IT)
  • 13. APOS Stradella (IT)
  • 14. Young-Boys (IT)
  • 15. Cus Parma (IT)
  • 16. Nextgen (IT)
  • 17. ASDC Cuprense 1933 (IT)
  • 18. ARC (NL)
  • 19. Hillsborough Boys 2010s (NI)
  • 20. Mearns youth fc (SC)
  • 21. Gleniffer Thistle (SC)
  • 22. Reymersholms FF (SE)

U13/9


  • 1. Olympique La Peyrade (FR)
  • 2. VFR Merzhausen (DE)
  • 3. Sporting Rieti (IT)
  • 4. Cortefranca (IT)
  • 5. US Pianenghese (IT)
  • 6. Cus Parma-1 (IT)
  • 7. Cus Parma-2 (IT)
  • 8. U.S. Settignanese-1 (IT)
  • 9. U.S. Settignanese-2 (IT)

U13


  • 1. Entente Graveson (FR)
  • 2. C.A. Romainville (FR)
  • 3. St Joseph’s boys (IE)
  • 4. Nextgen (IT)
  • 5. ASDC Cuprense 1933 (IT)
  • 6. Hillsborough Boys 2011s (NI)
  • 7. Fair City (SC)
  • 8. Fair City FC (SC)
  • 9. Fair City (SC)

U12/9


  • 1. SC Siemensstadt (DE)
  • 2. Cortefranca (IT)
  • 3. Cus Parma (IT)
  • 4. U.S. Settignanese-1 (IT)
  • 5. U.S. Settignanese-2 (IT)
  • 6. ASDC Cuprense 1933 (IT)
  • 7. Duloch Juniors-1 (SC)
  • 8. Duloch Juniors-2 (SC)

U12/8


  • 1. FC Saint-Michel (BE)
  • 2. Royal Francs Borains-1 (BE)
  • 3. Royal Francs Borains-2 (BE)
  • 4. JSA - CPA (FR)
  • 5. U.S. Millery-Vourles (FR)
  • 6. AS Saint Mard (FR)
  • 7. C.A. Romainville (FR)
  • 8. Palmerstown FC (IE)
  • 9. Broadford Rovers-1 (IE)
  • 10. Broadford Rovers-2 (IE)
  • 11. Nextgen (IT)
  • 12. Duloch Juniors (SC)

U11/7


  • 1. Shotton Colts (EN)
  • 2. Entente Graveson (FR)
  • 3. S.F.C. Mèze (FR)
  • 4. La Brehalaise (FR)
  • 5. C.A. Romainville (FR)
  • 6. VFR SW Warbeyen 1945 e.V. (DE)
  • 7. Palmerstown FC (IE)
  • 8. Sporting Rieti (IT)
  • 9. US Pianenghese-1 (IT)
  • 10. US Pianenghese-2 (IT)
  • 11. ASDC Cuprense 1933 (IT)
  • 12. FC Savosa Massagno (CH)

U10/7


  • 1. Absolute Travel (EN)
  • 2. A.S. Gemenos (FR)
  • 3. Entente Graveson (FR)
  • 4. AGIIR Florival (FR)
  • 5. Calcio Academy (FR)
  • 6. F.C. Seynois (FR)
  • 7. C.A. Romainville -1 (FR)
  • 8. C.A. Romainville -2 (FR)
  • 9. Broadford Rovers (IE)
  • 10. Sporting Rieti (IT)
  • 11. US Pianenghese-1 (IT)
  • 12. US Pianenghese-2 (IT)
  • 13. US Pianenghese-3 (IT)
  • 14. Nextgen (IT)
  • 15. ASDC Cuprense 1933 (IT)
  • 16. Broxburn / Bathgate 2014-1 (SC)
  • 17. Broxburn / Bathgate 2014-2 (SC)
  • 18. Broxburn / Bathgate 2014-3 (SC)

G17


  • 1. Zulte-Waregem Ladies (BE)
  • 2. Allerød Fodbold Klub (DK)
  • 3. Epsom and Ewell Colts (EN)
  • 4. VFR SW Warbeyen 1945 e.V. (DE)
  • 5. VFR Merzhausen (DE)
  • 6. Calcio Lecco 1912 (IT)
  • 7. rhodense femminile (IT)

G15


  • 1. Zulte-Waregem Ladies (BE)
  • 2. Allerød Fodbold Klub (DK)
  • 3. F.C. Gerland (FR)
  • 4. VFR SW Warbeyen 1945 e.V.-1 (DE)
  • 5. VFR SW Warbeyen 1945 e.V.-2 (DE)
  • 6. Greystones Utd (IE)
  • 7. Stella Maris (IE)
  • 8. Calcio Lecco 1912 (IT)
  • 9. Cus Parma (IT)
  • 10. Sickla IF-1 (SE)
  • 11. Sickla IF-2 (SE)
  • 12. F.C. Villaz-Sarine (CH)

Tournament sponsored by